Başkanımızdan Mesaj!

Değerli Hocalarım

Değerli Meslektaşlarım;


Öncelikle ekibime ve şahsıma gösterdiğiniz teveccühten ötürü şükranlarımı sunuyor, yapmış olduğumuz Genel Kurulumuzun hepimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.


İkinci olarak, Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneğimizin (ODMFRDER) bugünlere taşınmasında önemli katkısı olan, bütün hocalarımızı, başta kurucu hocalarımız olmak üzere, ayrıca geçmiş dönemdeki bütün başkanlarımızı ve yönetim kurulu üyelerimize şahsım ve yeni yönetim Kurulu adına şükranlarımı sunarım.


Ayrıca ODMFRDER bugünlere güçlü bir şekilde taşıyan bütün fakülte yöneticilerimize, sekretaryamıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bütün hocalarım ve paydaşlarımızın her biri meslek hayatım boyunca bana çok şey kattılar, eminim ki bundan sonra da bana ve ekibime yeni dönemimizde fikirleriyle ve tecrübeleriyle yol göstereceklerdir.


26 yıl önce başlayan bu güzel öykünün ilk tanıklarından biriyim. Derneğimiz çatısı altında bulunan bilgi, tecrübe, akıl ve enerji ile camiamız ve bilim alanımız adına birçok başarı öyküsünün yazılmaya devam edeceğinin, daha büyük işlere, daha büyük başarılara imza atacağımızın en güzel göstergesidir. 


Bilim dalımızın geleceğimiz için bu 2 sene de aşağıda ismi sayılan yeni yönetim kurulumuz ile çalışmaya devam edeceğiz. Sizleri her konuda anlık bildirimler de bulunacağız. Bu sorumluluğu bizimle paylaştığınız için şükranlarımı sunarım.


En derin saygılarımla...


Prof. Dr. Kaan ORHAN

Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği Yönetim Kurulu Başkanı YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (2023-2025)


Prof. Dr. Kaan ORHAN - YÖNETİM KURULU BAŞKANI 

Prof. Dr. Sevgi ŞENER - YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI 

Dr. Arzu ALAN - YÖNETİM KURULU GENEL SEKRETERİ 

Doç. Dr. Gülsün AKAY - YÖNETİM KURULU GENEL SAYMANI 

Prof. Dr. Muhammet Akif SÜMBÜLLÜ- YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Information Request Form